Miele Liquidwash wasautomaat met automatische dosering

Met de wasautomaat W 5857 WPS liquidwash biedt Miele door middel van een automatische dosering van vloeibaar wasmiddel een comfortabele, nauwkeurige en schone manier van doseren. Bovendien kan er - in vergelijking met handmatig doseren - tot wel 30% aan wasmiddel bespaard worden.

 

Automatische dosering vloeibaar wasmiddel

De Miele-wasautomaat liquidwash bere­kent de benodigde hoeveelheid wasmiddel exact aan de hand van de vervuilingsgraad en de belading. Als het water de wasauto­maat instroomt, wordt automatisch de juis­te hoeveelheid wasmiddel gedoseerd. In de Miele wasautomaat liquidwash bevindt zich een doseerpomp die, door middel van een twee meter lange doseerslang, met een extern reservoir voor vloeibaar was­middel verbonden is. Als men een langere doseerslang nodig heeft, is als extra ac­cessoire een vijf meter lange slang verkrijg­baar. Zo kan het reservoir bijna overal ge­plaatst worden, bijvoorbeeld op het bovenblad van de wasautomaat, in het rek naast de wasautomaat of zelfs aan de muur in de meegeleverde houder.

Verder beschikt deze wasautomaat over:

  • Energieklasse: A+++
  • SoftCare-System met SoftCare-trommel
  • AutoClean-wasmiddellade
  • Resttijdindicatie
  • Starttijduitstel tot 24 uur
  • Uitstekende geluidsisolatie
  • Speciale wasfuncties: o.a. Koud en 20 graden
  • Speciale wasprogramma's: Automatic extra, Express 20 minuten, Hygiene, Im­pregneren, Intensief extra, Jeans en don­ker wasgoed en Wol
  • Nauwkeurige registratie en aanpassing van het centrifugetoerental bij onbalans
  • Elektronische temperatuurbewaking, pro­gramma- en deurvergrendeling, foutmel­ding en storingsdiagnose en indicaties voor overdosering en watertoe- en waterafvoer
  • Waterproof-systeem

Miele Liquidwash wasautomaat met automatische dosering

Deze nieuwe Miele wasautomaat is nu verkrijgbaar bij de Witgoed specialist.

 

  

 

 
 

Webwinkel